Traficar - ciekawa propozycja dla klientów indywidualnych i firmowych

Traficar pojawił się na rynku w 2016 roku. Od trzech lat systematycznie wprowadza nowe, innowacyjne rozwiązania. Kładzie nacisk na bezpieczeństwo i komfort klientów. Proponuje wygodne auta i przystępne ceny. Dlatego usługi firmy cieszą się coraz większą popularnością.

Traficar w Krakowie

Traficar jest jedną z najbardziej znanych firm carsharingowych w Polsce. Oferuje wynajem auta na minuty. Systematycznie odświeża flotę i proponuje nowe samochody. Carsharing jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które sporadycznie jeżdżą autem. Stanowi doskonałą alternatywę dla komunikacji miejskiej i taksówek.

Z krakowskich ulic znikną ople corsa. Zastąpią je renault clio. Będą wyposażone w nowoczesny system nawigacyjny i czujniki parkowania. Traficar dąży do tego, by odległość do auta nie była większa niż 500 metrów. W ten sposób chcą zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferty. 

Skończyło się też testowanie mikrosamochodów elektrycznych w stolicy Małopolski. Użytkownicy nie będą już mogli korzystać z ZD D2S. W ofercie TrafiCargo znajdują się elektryczne, wygodne renault kangoo van. Zaparkowane są na parkingu przed Ikea. Pamiętaj, że auto należy oddać w tym samym miejscu. Samochód jest pojemny, dzięki temu bez problemu przewieziesz w nim zakupy.

Auta Traficar zaparkowane są koło Ikea, na 10 stacjach Orlen oraz przy M1, Galerii Kazimierz, sklepach Castorama, Galerii Bronowice, lotnisku Balice, Factory Outlet, Serenadzie i 4 biurowcach Factory Park. Dzięki temu łatwo i szybko skorzystać z usługi. 

Traficar - ciekawa propozycja dla klientów indywidualnych i firmowych

Usługi dla firm

Traficar kieruje swoją ofertę nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do biznesowych. Stara się dopasować do potrzeb i oczekiwań klientów. 

Proponuje firmom usługę fleetsharing, czyli wynajmu auta na minuty. Stanowi świetną alternatywę dla pojazdu służbowego. Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców. 

Traficar oferuje dla klientów biznesowych trzy opcje:

  • Fleetsharing dla firm na życzenie-oferta dopasowana jest indywidualnie.
  • Fleetsharing dla firm-personel ma dostęp do wydzielonej floty samochodów Traficar. Pozostają na wyłączność firmy klienta.
  • Carsharing dla firm-pracownicy mogą korzystać z całej floty Traficar. Później klient otrzymuje rozliczenie zbiorcze. 

Traficar - ciekawa propozycja dla klientów indywidualnych i firmowych

Konto firmowe Traficar

Każda firma korzystająca z fleetsharingu ma swoje konto w systemie Traficar. Może do niej podpiąć poszczególnych pracowników. W ramach konta personel może wcześniej zarezerwować samochody. Służy do tego funkcja kalendarza. Jest przejrzysty i intuicyjny. Dzięki temu nikt nie powinien mieć problemu z jego obsługą.  Natomiast przedsiębiorca może na bieżąco kontrolować przejazdy służbowe pracowników. Bez względu na to, na którą opcję się zdecyduje, pod koniec miesiąca otrzyma fakturę wraz z billingiem. Co ważne, Traficar proponuje infolinię przez całą dobę. Dzięki temu w każdej chwili można skontaktować się z konsultantem i uzyskać profesjonalną pomoc.

Traficar regularnie testuje nowe rozwiązania. Wprowadza nowe ulepszenia i udogodnienia dla klientów. Wychodzi na przeciw potrzebom rynku.

Partnerem materiału jest Traficar - Twoja wymarzona wynajem samochodów dla firm.