Wszystko co musisz wiedzieć, o wynajmie auta zimą

Wynajęcie samochodu zimą jest obawą wielu osób. Przy zimowych, niesprzyjających jeździe warunkach, o wiele łatwiej o jakiś nieszczęśliwy wypadek. Ale czy naprawdę jest to coś, czym należy się przejmować? 

Wynajmowanie pojazdu zimą nie jest niczym kłopotliwym! Wystarczy skorzystać z oferty zaufanej wypożyczalni, aby uniknąć problemów. Wybierając zaufane rozwiązanie masz pewność, że bez niespodzianek po drodze dotrzesz do celu.

Nie psuj swoich planów!

Szykują się ferie zimowe albo wybierasz się całą rodziną na święta? Wspólne spędzanie czasu to doskonała okazja do świetnej zabawy oraz do zaciśnięcia rodzinnych więzi. Co jednak robić w sytuacji, kiedy Wasze rodzinne auto nagle odmówi współpracy? Możecie albo zrezygnować z wyjazdu, ale wynająć samochód! Flota samochodowa wypożyczalni jest dostosowana do pracy w nawet trudnych warunkach. Wypożyczenie auta nie jest straszne, w zaledwie kilka chwil przyzwyczaisz się do nowego pojazdu.

Wszystko co musisz wiedzieć, o wynajmie auta zimą

Wypożyczenie auta zimą jest prostsze, niż Ci się wydaje!

Wielu kierowców obawa się jazdy zimą, ale samochody z wypożyczalni na pewno są odpowiednio przygotowane do wykonania takiej pracy. Wypożyczenie auta to pewność, że:

samochód ma aktualny przegląd techniczny
pojazdu wyposażony jest w odpowiednie, nowe opony zimowe 
dostępne jest wspomaganie kierownicy, które niezastąpione jest zimą.
Nie musisz bać się tego, że śnieg pokrzyżuje Ci plany. Po prostu wybierz sprawdzony samochód z wypożyczalni. 

Wyjazd za granicę wyposażonym autem

Planowaliście rodzinny wypad na narty za granicę? To nie problem. W wielu krajach UE istnieje obowiązek wymiany opon na zimowe. Chociaż w Polsce nie jest to obowiązkowe, to auta z wypożyczalni mają zimowe opony. Dzięki temu poprawia się bezpieczeństwo i komfort jazdy, a w razie kontroli drogowej poza Polską nie ryzykujesz mandatem.